JAKÁ BUDE NOVÁ PODOBA NÁMĚSTÍ VAŇORNÉHO? (aktualizováno)

„Přestože je ještě brzy na hodnocení výsledků veřejného projednání projektu rekonstrukce Vaňorného náměstí, již nyní je zřejmé, že toto první veřejné projednání nebude zdaleka posledním. Vedení vysokomýtské radnice plánuje uskutečnit podobné akce u dalších významných investičních záměrů revitalizací a obnovy veřejného prostoru“

Více viz odkaz:

http://urad.vysoke-myto.cz/aktualni-informace-obcanum/9823-vvv

 

Město Vysoké Mýto zve na veřejné projednání projektu rekonstrukce náměstí Vaňorného, které se koná ve středu 15. dubna od 15,30 hodin v sále klubové scény M-klubu ve Vysokém Mýtě, Litomyšlská 71. Po představení navrhované podoby prostranství bude v rámci moderované diskuse prostor pro Vaše otázky, připomínky a podněty. Architektonická studie Ing. arch. Milana Košaře ZDE.

Zdroj:

http://urad.vysoke-myto.cz/aktualni-informace-obcanum/9807-jaka-bude-nova-podoba-namesti-vanorneho

Podobné články

One Response

Přidat názor
 1. Naše Mýto
  Dub 08, 2015 - 10:43 PM

  Velmi sympatická iniciativa studentů Gymnázia Vysoké Mýto. Škoda jen, že předchozí vedení radnice tuto diskusi neotevřelo dříve. Dnes, bohužel, případné dramatické změny projektu ohrožují investici samu.
  Vyvíjíme veškeré úsilí pro to, aby se v rámci skutečné „otevřené radnice“ další uvažované projekty dostaly k veřejné diskusi na samém počátku.
  http://gvmyto.edupage.org/blog/?bid=blog1&aid=88
  http://www.gvmyto.cz/mater…/rekonstrukcevanornehonamesti.pdf

  Odpověď

Přidat názor

Váš email nebude zveřejněn *

ověřovací kód * Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

NAŠÍM CÍLEM JE POKUSIT SE SPOLUVYTVÁŘET VIZI,
JAK BY MĚLO NAŠE MĚSTO VYPADAT V NÁSLEDUJÍCÍCH LETECH.