O nás

Naše Mýto je liberálně-konzervativní komunita odpovědně smýšlejících „mejťáků“.

NAŠÍM CÍLEM JE POKUSIT SE SPOLUVYTVÁŘET VIZI, JAK BY MĚLO NAŠE MĚSTO VYPADAT V NÁSLEDUJÍCÍCH LETECH.

Vyzíváme proto vás, kterým není osud našeho veřejného prostoru lhostejný, k diskusi. Za tímto účelem jsme upravili záložky našeho webu ve snaze o posun od rubrik informačních k názorovým.

Rubrika „Témata“ si klade za cíl nastolit diskusi na jakoukoli otázku týkající se veřejného prostoru. Popíšeme námi nastolené, či veřejností doporučené téma a pod článkem povedeme kultivovanou diskusi.

Rubrika „Názory“ je určena těm, kteří potřebu se vyjádřit k tématům, která život přináší a je schopen vyprodukovat pár odstavců, se kterými se chce se spoluobčany podělit.

Fakta“ si klade za cíl informovat tomu nakloněné návštěvníky webu, kteří si jsou vědomi, že demokracie není anarchie, přitom však tápou v procesech, kterými jsou řízeny veřejné instituce.

V minulosti jsme opakovaně naráželi na výtky, že NašeMýto.cz je cenzurováno. Není to pravda. Mechanismus diskusí je ovšem nastaven tak, že příspěvky diskutérů nejsou zveřejňovány automaticky, nýbrž jsou publikovány až zásahem administrátora. Bráníme se tak extrémistickým, urážlivým, propagandistickým, rasistickým a dalším nevhodným komentářům

NAŠÍM CÍLEM JE POKUSIT SE SPOLUVYTVÁŘET VIZI,
JAK BY MĚLO NAŠE MĚSTO VYPADAT V NÁSLEDUJÍCÍCH LETECH.