Téma: Pozorovatelské mise

IMG_3530Aby se stokrát opakovaná lež nestala pravdou, vygooglovili jsme pro vás pár informací na téma Pozorovatelských misí:

„Krymská mise“

Za ruské peníze, na ruské pozvání (prostřednictvím „neziskovky“ belgického extrémisty, zřejmě financované Russia Today, což je TV placená státem, takže Putinem) dohlížení na „regulérnost a demokratičnost referenda za odtržení Krymu od Ukrajiny“. Toto referendum neuznala Ukrajina, ani Evropská unie, ani OBSE, distancovala se i PS PČR. Referendum bylo v rozporu s ukrajinským i mezinárodním právem.

Vysoké Mýto, na které dopadala po dvacet let bota sovětského vojáka, je zmiňováno v souvislosti s krymským referendem na stránkách ruského tisku a výroky jeho starosty jsou zneužívány k propagandistickým účelům! 🙁

https://www.youtube.com/watch?v=76q3pUdpiVo

http://crimeavector.com.ua/topnews/5389-nablyudatel-iz-chehii-v-sudake-ya-dumal-moya-missiya-tut-budet-opasnoy-a-u-vas-spokoyno.html

 

Jestliže se Miloslav Soušek ve vysílání ruské televize vyjádřil, že vše bylo CHARAŠO, NAŠE MÝTO říká, že to CHARAŠO nebylo!

http://zpravy.idnes.cz/rusko-britanie-diskuse-internet-guardian-propaganda-pc6-/zahranicni.aspx?c=A140505_131751_zahranicni_vez

 

 

Volební pozorovatelské mise OBSE:

Volební pozorovatelské mise OBSE, jejichž úkolem je hodnotit dodržování závazků účastnických zemí OBSE týkajících se demokratických volebních procesů, organizuje Úřad pro demokratické instituce a lidská práva (Office for Democratic Institutions and Human Rights; ODIHR). Úřad také realizuje projekty technické asistence a legislativní analýzy ve volební oblasti.

http://www.mzv.cz/mission.vienna/cz/volebni_pozorovatelske_mise_obse_1/index.html

 

Volební pozorovatelská mise EU

Pozorovatelské mise představují jednu z velmi důležitých aktivit EU. Podporují totiž demokracii, lidská práva a dodržování zásad právního státu na celém světě. Přispívají k posílení demokratických institucí, budují důvěru veřejnosti ve volební procesy a napomáhají tomu, aby se zabránilo podvodům, zastrašování a násilí. Podporují také další klíčové cíle zahraniční politiky EU, především budování míru.

Díky volebním pozorovatelům lze zhodnotit, zda volby proběhly podle mezinárodních standardů. EU je jedním z nejdůležitějších světových subjektů, které poskytují a financují činnost na podporu voličů, která pozorovatelské mise doplňuje. Tato dvojí forma podpory voleb představuje výrazný příspěvek k prosazení řádné správy věcí veřejných a dalších cílů v oblasti rozvoje.

http://eeas.europa.eu/eueom/index_cs.htm

 

Mírové mise OSN

..Celkem 300 příslušníků neozbrojené pozorovatelské mise UNSMIS s podpůrným civilním týmem by mělo působit v Sýrii na základě dubnových rezolucí RB OSN č. 2042 a 2043 s cílem dohlížet na klid zbraní a zajistit podporu pro úplné naplňování šestibodového mírového plánu. Všechny strany konfliktu jsou povinny zajistit bezpečnost příslušníků mise bez omezení jejich svobody pohybu s tím, že primární odpovědnost má syrská vláda…

http://www.mise.army.cz/informacni-servis/zpravodajstvi/armada-cr-vysila-pozorovatele-do-mise-unsmis-v-syrii-68956/

http://www.osn.cz/zpravodajstvi/zpravy/zprava.php?id=1068

 

http://e-republika.cz/article2547-Debatni-klub-o-Ukrajin-a-Krymu-Alexandr-Barabanov-Miloslav-Sou-ek

http://www.youtube.com/watch?v=jV2d7Sv7Kyc

 

(nam)

Podobné články

Přidat názor

Váš email nebude zveřejněn *

ověřovací kód * Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

NAŠÍM CÍLEM JE POKUSIT SE SPOLUVYTVÁŘET VIZI,
JAK BY MĚLO NAŠE MĚSTO VYPADAT V NÁSLEDUJÍCÍCH LETECH.