Beránka vlku se zachtělo

IMG_3547Pro nezasvěcené – níže je řeč o trestuhodné snaze zlikvidovat místní letiště a aeroklub v deklarované bohulibé péči o místní zaměstnance. V srpnu se zastupitelstvo usneslo, že najde vhodnou lokalitu pro polygon místní automobilky, v září pro svou neschopnost mění územní plán v lokalitě letiště.

Yardovi Coutnému přistál v poště mail odsuzující „pravicové škůdce“ pracovníků našeho největšího zaměstnavatele. Údajně je šířen jako poplašná zpráva mezi zaměstnanci firmy IVECO. Jakýsi levicový nedouk, spíš anarchista, vyrobil obrázek s hlasováním zastupitelstva města z 20.8. a 17.9. léta páně roku tohoto. Ve své prostotě autor dehonestačního materiálu upozorňuje na opakované pohrdání svolavatele zastupitelstva jeho usneseními. Co bylo v srpnu zamítnuto, v září opět vytáhneme. Změnou Územního plánu dokonce odsouhlasíme. Zastupitele, kteří si jsou vědomi svého slibu a odpovědnosti, pošpiníme.

Paralela s osmašedesátým, Krymem a polygonem na letišti sice kulhá, leč jistá podobnost tam je. V reakci na tento výpotek jeden člověk, kterého si Yarda velmi váží, napsal: „Spíše se jako občan bojím těch, kteří dnes hlasují nadšeně pro nepřipravený projekt velké firmy a proti zájmům malému aeroklubu bez toho, že by byla na stole jakákoliv relevantní studie proveditelnosti. Příště možná budou „ti hodní zastupitelé“ stejně ochotně hlasovat ve prospěch někoho jiného velkého či mocného, kdo bude chtít teď hned nutně něco dělat na něčí zahradě či dvorku.“

Zastupitelé hlasující pro změnu územního plánu se zachovali jako diletanti ignorující právní stát. Však občan si je zvolil, nezbývá než respektovat.

Těžko zařazovat autora pomluvy. Levičák to nebude, neb ten by zkritizoval nenasytného kapitalistu vyvážejícího tučné zisky do své imperialistické domoviny, dožadujícího se levného pozemku. Na anarchistu je materiál moc sofistikovaný. Čili, buďto jde o naivního „Dobrosera“, nebo spíše o zmanipulovanou loutku nekompetentního kmotra v čele radnice vzhlížejícího k Putinovi a starým dobrým předlistopadovým časům.

Význam Iveca pro region je nezpochybnitelný. Tím spíš to znamená, že nesmíme zapomínat na právo, svobodu a demokracii. Slovy klasika: „Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně hlasovat odmítá“.

Bývalá asistentka poslance Souška, Radmila kleslová (KSČ, ČSSD, dnes ANO), pravděpodobná příslušnice komunistické rozvědky, odvedla zjevně „dobrou práci“.

 

Se sódružským pozdravem váš Yarda Coutný

 

http://cs.wikipedia.org/wiki/Radmila_Kleslov%C3%A1

Soušek M. poslanec

Podobné články

Přidat názor

Váš email nebude zveřejněn *

ověřovací kód * Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

NAŠÍM CÍLEM JE POKUSIT SE SPOLUVYTVÁŘET VIZI,
JAK BY MĚLO NAŠE MĚSTO VYPADAT V NÁSLEDUJÍCÍCH LETECH.