Vysoké Mýto má nového místostarostu

Web Města Vysokého Mýta informuje ZDE o změně na pozici místostarosty Vysokého Mýta

 

Na dnešním (17.2.16) zasedání zastupitelstva byl zvolen novým místostarostou města Vysokého Mýta Martin Krejza. V této funkci vystřídal odstupujícího Romana Baťu, který na ni rezignoval z osobních důvodů k 29. únoru. Nový místostarosta, který stejně jako jeho předchůdce zastupuje starostu města, se ujme své funkce 1. března.

Kromě toho zastupitelstvo projednalo a schválilo rozpočtové opatření a další finanční záležitosti. Důležitým a již tradičním bodem únorového zasedání zastupitelstva města byla tajná volba držitelů výročních cen města za rok 2015. Probíhala tříkolově, protože se na jménu laureáta výroční ceny musí shodnout zastupitelé nadpoloviční většinou hlasů, což většinou nebývá hned napoprvé. Jména nových držitelů sošek Kujeby budou zveřejněna na slavnostním večeru, který se bude konat 10. března od 19.00 v Šemberově divadle.

 

Starosta František Jiraský poděkoval Romanu Baťovi za jeho více jak roční činnost ve funkci místostarosty. Roman Baťa bude i nadále pracovat pro město Vysoké Mýto jako zastupitel.

Podobné články

Přidat názor

Váš email nebude zveřejněn *

ověřovací kód * Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

NAŠÍM CÍLEM JE POKUSIT SE SPOLUVYTVÁŘET VIZI,
JAK BY MĚLO NAŠE MĚSTO VYPADAT V NÁSLEDUJÍCÍCH LETECH.